DentalStyle | Dental Dünyaya Yeni Bir Stil

Lütfen Bekleyin...

HAKKIMIZDA

Yasemin Özünal
Yasemin Özünal

2003 Yılında başladığım  Dental sektörde biriktirdiğim deneyim ve bilgileri Dental Style Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ‘ye taşıyarak ‘‘DENTAL DÜNYAYA YENİ BİR STİL’’ getirmeyi hedefledim. Adım attığım ilk günkü heyecanla sektördeki başarılarımızın haklı onuru ve gururuyla siz değerli hekimlerimizin desteği ile 18 yılı geride bıraktım. Bu deneyim ve tecrübemizle her geçen gün ürün yelpazemizi geliştirerip büyüyerek yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

18.Yılımızı geride bıraktığımız şu günlerde bir kez daha anlıyoruz ki, zaman çok çabuk geçiyor.Şirketler de insanlar gibi geride bıraktıklarıyla övünürler, sevindirici olan geriye dönüp baktığımızda yüzlerinizde gördüğümüz samimiyet, memnuniyet ve mutluluk.Bu da yaptığımız işin doğru yolda olduğunu kanıtlar niteliktedir.

 

Dental Style olarak sizlerden gelen destekle; gelişen, yenilenen teknolojiyi ve bilimi sizlerle buluşturarak  istikrarlı bir şekilde büyümemizi sürdürdük 

Dostlarımız zaten bizi tanırlar fakat amacımız ülkemizdeki tüm hekimlerimize ulaşmak ve hizmet için çalışmaktır.

 

Vizyonumuz;

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak, ürünlerimiz ile siz Diş Hekimlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

 

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyetini kendine temel ilke edinmiş dünya pazarındaki kaliteli, yenilikçi, farklı ürünleri, kusursuz hizmet anlayışı ve genç uzman kadrosuyla hekimlerimize sunan ve alanında hep lider olmayı hedefleyip bu doğrultuda stratejiler üreten bir şirket olmaktır.

 

Yasemin ÖZÜNAL